Elektrobicyklom na ferratu

Bicykel Vám môže trasu z ferraty v rokline Kyseľ podstatne urýchliť.

Ak na návštevu ferraty HZS v rokline Kyseľ nemáte celý deň, prinášame Vám možnosť, ako si trasu z ferraty v rokline urýchliť s použitím bicykla.

Ak plánujete absolvovať ferratu z Čingova, treba rátať s tým, že celá trasa tam aj nazad Vám bude turistickým tempom trvať približne 6 hodín. Ide o trasu v smere Čingov – Biely potok ústie – Kyseľ ústie – ferrata HZS – Kláštorisko – Čertová sihoť – Biely potok ústie – Čingov.

Spiatočná cesta však môže vyzerať aj inak. Využite možnosť požičania bicykla na Kláštorisku, s ktorým absolvujete terénny zjazd po širokej lesnej spevnenej ceste až na Podlesok, odkiaľ Vás autom dopravíme späť na Čingov. Týmto spôsobom viete ušetriť takmer 1,5 hodiny. Samotný zjazd trvá približne 20 – 30 minút. Závisí to od Vašej zdatnosti, odvahy a kondície.

Takúto možnosť Vám ponúkame na Kláštorisku v cene 10 €

E-BIKOM NA FERRATU

Okrem toho Vám ponúkame aj možnosť využitia nových e-bikov, ktorými si celkovú trasu na ferratu aj z ferraty skrátite ešte viac. Autom Vás zavezieme z Čingova na Podlesok, tam nasadnete na e-bike a vyšliapete až na Kláštorisko. Bicykel odložíte a po žltej značke zbehnete za 30 minút na začiatok ferraty HZS v rokline Kyseľ. Po absolvovaní ferraty opäť sadnete na bicykel a spustíte sa až na Podlesok, odkiaľ Vás zavezieme späť na Čingov.

Takúto možnosť Vám ponúkame v cene 35 €

V cene je zahrnuté:

  • požičanie výkonného e-biku
  • požičanie ferratovej výbavy
  • vstupenka na ferratu HZS v rokline Kyseľ
  • odvoz a dovoz na Čingov

 

Neváhajte a informujte sa na čísle 0903 265 151